Ariston kombi servisi

Ariston kombiler ülkemizde ve dünyada sevilerek kullanılan kombi modelidir. Ariston Kombi ürünleri ortam şartları ne olursa olsun güvenli ve verimli bir şekilde çalışmaktadır. Ancak her elektronik aletin bakıma ihtiyaç duyduğu gibi kombilerde belirli periyotlarda bakıma ihtiyaç duyarlar. Bakımları düzenli bir şekilde yapılan kombilerin arıza verme durumu çok düşüktür. Ariston Kombi Servisi hizmeti veren iklimservis.net ekipleri arıza durumlarda profesyonel bir şekilde müdahale etmektedir.

Kombi Bakımı Neden Yapılmalıdır?

Kombiler uzun süre boyunca kullanıldığında kombi parçaları zamanla kire, toza ve tortulara maruz kalmaktadır. Buda kombi performansını olumsuz yönde etkilemektedir. Bu durumda gereğinden fazla doğalgaz tüketimi ve ısının düşmesi olağan durumlardır. Buda daha fazla maliyet demektir. Ariston Kombi bakımı yapıldığı takdirde kombiniz ilk aldığınız günkü haliyle çalışmaya devam edecektir.

7/24 kesintisiz hizmet

Resmi web sitemizde bulunan, müşteri hizmetlerimizin telefon numaraları bulunmaktadır. Bu numaralar üzerinden 7/24 hizmet vermekte olan müşteri temsilcilerimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizle bağlantı kurduktan sonra yapmanız gereken tek şey adres bilgilerinizi ve şikâyetinizi söylemektir. Müşteri temsilcilerimiz sizi not ederken yakın zamanda bakım, onarım tamirat için profesyonel ekibimizi sizlere yönlendirecektir.

 

Klima Servisi

Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyeti

Ariston Kombi Servisi olarak en büyük hedefimizden biri müşterilerimizin memnuniyetidir. Bünyemizde çalışan her bir elemanımız sektörün önde gelen firmalarında eğitimlerini tamamlamış, insanlarla nasıl ilişki kuracağı hususunda uzmanlaşmış kişilerdir. Güler yüzlü olan bu çalışanlarımız müşteri memnuniyetini her şeyden önemli bir yerde tutmaktadırlar.

 

Profesyonel Ekip Elemanlarımız

Kombi işinde uzman olmak çok önemlidir. Yanlış müdahaleler sonucunda istenmeyecek durumların oluşması size ve sevdiklerinize zarar verebilir. Sizi ve sevdiklerinizi riske atmayın. Sonuçta kombiler teknolojinin pahalı nimetlerinden biridir. Yanlış bir müdahale sonucunda sizlere çok büyük masraflar çıkarabilir ve uzun bir süre mağdur kalabilirsiniz. Ariston kombinizi Ariston Kombi Servisi hariç hiçbir şahıssa güvenmeyin. Bundan dolayı profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Ekibimizin her elemanı konuda uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır. Ekibimiz ilk önce arıza tespiti yapar. Duruma göre parça değişimi duruma göre onarım yapmaktadırlar. Değiştirilen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altındadır. Sonrasında profesyonel ekibimiz kombinizin genel kontrolünü yaparak kombi tamirini sonlandırırlar.

Klima Servisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MÜŞTERİ MERKEZİ NUMARAMIZ 0850 304 40 53 HEMEN ARAYIN